جناب آقای سید حسین موسوی – دبیر کانون نوآوران و فناوران- در نامه ای خطاب به جناب اقای خانی – نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی – پیشنهاد برگزاری یک جلسه و نشست هم اندیشی با حضور حداکثری سمن های منطقه را ارائه کرد. متن نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امام علی (ع):

« دلهاى مردم صندوقچه‏ هاى حاكم است، پس آنچه از عدالت و يا ظلم در آنها بگذارد، همان را خواهند ديد».

جناب آقای علی اصغر خانی

نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

ضمن تشکر از زحمات جنابعالی در مقام نماینده‌ی مردم شریف و بصیر شرق استان در مجلس شورای اسلامی، از آن روی که به سبب محدویت‌های حادث شده بر اثر شیوع بیماری کرونا، تاکنون شرایط دیدار و برگزاری- جلسه فراهم نشده است، خواهشمند است درصورت امکان و با همراهی دستگاه‌های مسئول، بستر برگزاری نشست ‌هم‌اندیشی و دیدار با سازمان‌های مردم نهاد شهرستان‌های شاهرود و میامی در آستانه روز جهانی سمن‌ها (27 فوریه مصادف با 9 اسفند) فراهم گردد. بی شک این امر نه تنها در موقعیت -حساس کنونی به لحاظ شرایط شهرستان بسیار مبارک خواهد بود، بلکه برگزاری و تداوم دیدارهای این چنینی می‌تواند موجب نزدیکی اذهان و مساعدت همگان برای توسعه و پیشرفت همه جانبه شرق استان شود. امید است با پیگیری و همراهی شما و سایر دستگاه‌های مسئول، بستر برگزاری این جلسه با حضور حداکثری سمن‌های منطقه در مکان و فضای مناسب فراهم گردد.

با تشکر فراوان

سید حسین موسوی

دبیر کانون نوآوران و فناوران

رونوشت:

  • جناب آقای جلالی، سرپرست محترم معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود
  • جناب آقای ملایری، فرماندار محترم شهرستان میامی
  • جناب آقای جلالی، سرپرست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود
  • جناب آقای سیفی، سرپرست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان میامی
  • مدیران و دبیران محترم سازمان‌های مردم نهاد شهرستان‌های شاهرود و میامی
نامه به آقای خانی در آستانه روز جهانی سمن ها 1399

شایان ذکر است که این نامه در تاریخ 29 بهمن 1399 به دفتر نماینده محترم، دبیرخانه فرمانداری ویژه شاهرود و اداره ورزش و جوانان شاهرود ارائه گردید.

پایان خبر/ 30 بهمن 1399