این دیدار که با حضور سمن های جوانان شهرستان شاهرود و در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان برگزار گردید؛ دبیران سازمان های مردم نهاد به بیان دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند.

سید حسین موسوی – دبیر کانون مردم نهاد نوآوران و فناوران – در این جلسه به بیان موارد زیر پرداخت:

1- مشکلات عدیده خانه جوانان شهرستان شاهرود و لزوم ساخت خانه جوانان شاهرود

2- موضوع مهم تعیین  معاونت مستقل و  کارشناس مستقل حوزه جوانان برای شهرستان شاهرود و لزوم تفکیک حوزه جوانان از حوزه ورزش (که در سطح ملی نیز مطرح است)

3- لزوم تبیین مسائل کلان سمن ها برای اعضای محترم سمن ها مانند شناسه ملی، بیمه اعضای سمن ها،فعالیت اقتصادی و تعاونی های جوانان، امریه سربازی در سمن ها و…

4- اعلام طرح ها و برنامه های کانون نوآوران و فناوران

شایان ذکر است که مسائل مطروحه مورد توافق اکثر دبیران محترم سمن‌های حاضر در جلسه بوده و ایشان نیز بر اهمیت پیگیری و حل این مسائل تاکید نمودند. سپس به بیان پیشنهادات خود درباره این موضوعات پرداختند.

  پس از بیان مشکلات و مسائل توسط دبیران و اعضای سمن ها، جناب آقای جلالی، سرپرست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نکاتی پیرامون خانه جوانان مطرح کردند.

 در ادامه سرکار خانم اکرامی، معاونت محترم ورزش و کارشناس جوانان اداره ورزش و جوانان شاهرود، از تخصیص بودجه برای ایجاد آبدارخانه در خانه جوانان شاهرود – پس از گذشت 15 ماه از افتتاح این مرکز – خبر دادند و ضمن اعلام نکاتی پیرامون مسائل مورد گفتگو در جلسه، قول پیگیری برای سایر موارد مطرح شده را اعلام نمودند.

  در پایان، از زوج جوان سمن های شاهرود – اقای سید حسین موسوی و سرکار خانم شیرین زاده – با اعطای هدیه و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

 چهارشنبه: 22  مرداد 1399